SK Augur /Enemat andis Euro Winners Cup turniiril lahingu, kuid kaotas, Eesti tüdrukud alustavad täna!

(Photo by Jose M. Alvarez)  Sander Lepik ja Marten Mütt tähistamas väravas Sportingu vastu.

Eesti valitsev rannajalgpallimeister SK Augur/Enemat alustas Euroopa klubide karikavõistlust Portugalis 3:8 kaotusega Portugali tippmeeskonnale Lissaboni Sporting.

Lõpuks kärises skoor küll suureks, kuid esimesed kaks kolmandiku mängisid augurlased portugaallastega võrdväärselt. Esimesel kolmandikul oli skoor 2:2 ja kolmandik lõppes 4:2 Sportingu juhtimisel. Teisel kolmandikul lisasid mõlemad meeskonnad ühe värava ja seisul 3:5 mindi vastu viimasele kolmandikule. Viimasel kolmandikul mängis Sporting head rannajalgpalli ning kasutas ära oma võimalused ning võitis mängu tulemusega 8:3.

Täna 3.juunil kohtub SK Augur/Enemat Venemaa meeskonna FC Deltaga. Mängu saab otseülekandes jälgida www.beachsoccer.com lehe kaudu.

Euro Winners Cup naiste arvestuses esindab Eestit Nõmme Kalju naiskond peatreener Getulio Fredo juhtimisel.

Meie rannajalgapalli tüdrukud alustavad mänge täna 3.juunil ja seda Itaalia naiskonna ASD Lady Terracina vastu.

Edu meie esivõistkondadele seal kaugel Portugalis!

Eesti rannajalgpalliliigad nimega OPTIBET Rannajalgpalli Liigad alustavad 15.juunil Sportland Pärnu rannaareenil!