Rannajalgpallikoondis tunnistas Saksamaa paremust, jäänud veel mäng Šveitsiga!

Eesti rannajalgpallikoondis on treeninglaagris Hispaania kaunis Giverola resortis, kus lisaks treeningutele peetakse kolm sõpruskohtumist Euroopa tippmeeskondade Saksamaa ja Šveitsiga.

Kolmapäeval toimunud esimese sõprukohtumise Saksamaa vastu kaotas Eesti kindlalt 2:7. Mäng oli Saksamaa kontrolli all ja uue koosseisuga mänginud Eesti ei leidnud häid lahendusi.

Neljapäeval toimunud teine kohtumine Saksamaaga oli aga hoopis teisest puust, kui Eesti sai koheselt mängu enda kontrolli alla ja järgiti eeskujulikult peatreener Kristian Marmori mängujoonist ja juhiseid.

Saksamaa asus küll mängu 1:0 juhtima, kuid Eesti oli kenasti mängus sees ja Marko Truusalu viigistas ilusa käärlöögiga seisuks 1:1, selle seisuga ka avakolmandik lõppes. Teise kolmandiku ainsa tabamuse eest hoolitsesid sakslased.

Kolmandal kolmandikul suutis Eesti oma mängu peale suruda ja Rain Hindrimäe viigistas seisu ning seejärel viis Taavi Tammo eestlased juhtima 3:2 juhtima. Eduseisu ei õnnestunud kahjuks kaua hoida ja kolmanda perioodi lõpus viigistasid saklsased seisuks 3:3.

Pärast 3:3 lõppenud kolmandat kolmandikku mängiti lisaaeg, mis kuulus tulemusega 5:0 Saksamaale.

Eesti jaoks lõpeb Hispaania treeninglaager maavõistlusega maailma edetabeli seitsmenda Šveitsi vastu, mis peetakse laupäeva hommikul kell 11.00 (Eesti aeg).