Rannajalgpalli Superkarika võitis SK Augur Enemat!

12.juuni peeti Pärnu rannas Sportland Beach Arenal Eesti rannajalgpallihooaja esimene suur turniir, mängiti välja Superkarikas! Hooaja esimese karika tõstis pea kohale SK Augur Enemat. Mängus superkarikale oli Augur 9:5 parem BSC Thunder Häckerist.

Superkarika mängus juhtis Augur esimese kolmandiku lõpuks 3:0. Kuigi Thunder suutis teisel kolmandikul sama palju väravaid lüüa, siis Augur lisas veel neli ja juhtis otsustava kolmandiku eel kohtumist 7:3. Viimasel kolmandikul olid mõlemad meeskonnad täpsed kahel korral.

Võitjate ridades lõid kübaratriki nii Rauno Nõmmiko kui ka Kristian Marmor. Kaotajate ridades lõid vennad Stüfid Edwin ja Ervin mõlemad kaks väravat.

Rannajalgpalli Meistriliiga alustab 3.juulil Pärnu rannas Sportland Beach Arenal. Rannajalgpalli Esiliiga alustab 26.juunil samas kohas.