Rannajalgpalli 2019.aasta Superkarika võitjaks mängis ennast SK AUGUR/ENEMAT!

Laupäeval 25.mail avati Haven Kakumäe rannaareenil ametlikult Eesti rannajalgpalli uus hooaeg ja seda suure Superkarika mänguga! Omavahel läksid vastamisi Eesti rannajalgpalliajaloo kaks edukamat klubi SK AUGUR ENEMAT ja NÕMME BSC OLYBET!

Mäng oli publiku jaoks tõeliselt põnev, nii nagu Superfinaal olema peabki. Rauno Nõmmiko viis SK Auguri 1:0 juhtima, kuid juba 23.sekundit hiljem viigistas Nõmme poolt vanameister Aleksander Saharov. Ja 30 sekundit hiljem läks Nõmme BSC /OlyBet mängu Rain Hindrimäe löögist 2:1 juhtima. Läks mööda vaid minut, kui Auguri poolelt viigistas seisu Eesti üks parimaid kaitsemängijaid Taavi Tammo. Esimene kolmandik lõppeski viigiliselt 2:2.

Teisel kolmandikul haaras initsiatiivi Nõmme BSC ning karistuslöögist viis Priit Mäeorg nõmmekad 3:2 juhtima. Kuid valitsevad meistrid toibusid kiiresti ning 4 minutit hiljem viigistas legendaarne koondise väravavaht Markus Lukk seisu 3:3.  Augur sai sellest väravast uut indu ning vaid 40 sekundit hiljem viis Sander Lepik augurlased 4:3 juhtima.

Viimasele kolmandikule mindi SK Augur Enemati juhtimisel 4:3. Nõmme BSCl oli veel mitmeid variante viigistamiseks, kuid hoopis Taavi Tammo lõi Auguri kasuks oma teise värava ja sellega seisuks 5:3. Samal seisul kõlas ka lõpuvile ja 2019.aasta Eesti rannajalgpalli Superkarika võitjaks krooniti SK AUGUR/ENEMAT!

Valitsevat meistrit ja superkarika võitjat ootab nüüd ees reis Portugali, kus juba 1.juunil astuvad nad Euroopa klubide karikavõistlustel võitlusse, kus alagrupi kaaslasteks Venemaa, Portugali ja Bulgaaria tippklubid!

Laupäeval mängiti enne Superkarika mängu välja ka Haven Kakumäe rannajalgpallikarikas ning siin oli BSC THUNDER/HÄCKER parem 7:2 seisuga FC ÜKSJALGVÄRAV/VITAMIN WELL meeskonnast ja kindlustas hooaja esimese karika.

Lisaks pakkusid Spordiklubi Auguri noored hea rannajalgpallilahingu ja näitasid, et uued tegijad liivale on pead tõstmas!

Tänud kõigile pealtvaatajatele, meeskondadele ning toetajatele, kes hooaja avasündmusest osavõtsid ning uus OPTIBET Rannajalgpalli Liigade hooaeg alustab juba 15.juuni Pärnus!