Eesti rannajalgpallikoondis võitis kodusel turniiril kolmest kaks.

Nädalavahetusel peeti Pärnu rannaareenil rannajalgpallikoondiste sõprusturniir, kus Eesti rahvuskoondise kõrval näitasid taset Tšehhi, Taani ja Läti rahvuskoondised.

Eesti koondis võitis reedel peetud mängus Tšehhi koondist suureskoorilises mängus tulemusega 9:7. Laupäeval astus Eestile vastu Taani koondis. Kahe võrdse vastase mäng pakkus silmailud ja väavaid igale maitsele. Eesti koondise kapten Marmor viis Eesti 1:0 juhtima, kuid juba paar minutit hiljem viigistas taanlaste staarmängija Axel Damm seisu 1:1. Teisel kolmandikul said taanlased juhtima 2:1 ning viimasele kolmandikule läksid eestlased kaotusseisus.

Kolmanda kolmandiku algus kuulus Eestile, kui minuti jooksul sahistas Eesti ründetuus Sander Lepik viigivärava 2:2 ja viis ka Eesti juhtima 3:2. Kuid juba minut hiljem sai Taani koondis peanlti võimaluse, mille Damm kindlalt realiseeris tuues tabloole viigiseisu 3:3.

Sander Lepik käärlöögil Taani koondise vastu.

Mängu viimastel minutitel õnnestusid taanlased paremini ja lõid meie väravavõrku veel kaks väravat ja said magusa võidu Eestil üle tulemusega 5:3.

Pühapäeval ilusas päikesepaistes toimunud mäng Läti koondise vastu suutis Eesti taset hoida ja võitis mängu tulemusega 3:2.

Sõprusturniiril võitsid taanlased kõik mängud ja said mälestusega kena võidukarika. Eesti rahvuskoondise jaoks oli tegemist heade ettevalmistus mängudega algavaks ajalooliseks Euroliiga A-divisjoni hooajaks. A-divisjoni etapp, kus osalevad 10 Euroopa parimat riiki toimub Portugalis 30. juuni-3.juuli.

Taani koondis näitas Pärnu suurepärast rannajalgpalli ja võttis kolmest kolm.