Eesti rannajalgpallikoondis alustas Moskvas FIFA rannajalgpalli maailmameistrivõistluste kvalifikatsiooniturniiri (Ungari ja Venemaa mängu tulemused)

MOSCOW, RUSSIA – JULY 19: Sander Lepik of Estonia and Balazs Rutai of Hungary  (Photo by Jose M. Alvarez)

Eesti rannajalgpallikoondis alustas Moskvas FIFA maailmameistrivõistluste kvalifikatsiooniturniiri Ungari vastu. Eesti tegi hea esituse, kuid peale 1:1 lõppenud normaalaega, suutis lisaajal Ungari värava lüüa ning mängu võita.

EESTI – UNGARI 1:1 la.0:1
Eesti värava lõi Ervin Stüf.

MOSCOW, RUSSIA – JULY 20: Sander Lepik of Estonia competes for the ball with Dmitrii Shishin of Russia. (Photo by Jose M. Alvarez)

Järgmine mäng peeti kahekordsete maailmameistrite Venemaa vastu. Venemaa, kui mängu suur favoriit alustas tormiliselt ning peale esimest kolmandikku näitas tabloo 5:0 Venemaa paremust. Teisel kolmandikul Eesti toibus ning sai kenasti mängu sisse ja omas mitmeid võimalusi skoorida. Kolmandale kolmandikule läks Eesti 0:6 kaotusseisus, kuid täis tahtmist skoorida. Eesti näitas sisu ja võitis kolmanda kolmandiku tulemusega 2:1. Eesti väravate eest hoolitsesid Sander Lepik ja Rasmus Munskind. Mängu lõppskooriks jäi 7:2 Venemaa kasuks.

EESTI – VENEMAA 2:7

Tänases viimases alagrupi kohtumises läheb Eesti kell 12.45 vastamisi Saksamaa koondisega, kel sel turniiril samuti kahest mängust kaks kaotust.