Eesti rannajalgpalli Karikavõitja aastal 2023 on SK AUGUR ENEMAT!

Uhiuues Jõulumäe rannahallis peeti 2023.aasta rannajalgpalli Karikavõistlustleste poolfinaalid ja finaalmäng.

Imeline uus Jõulumäe rannahallis avati rannajalka turniirid Karikavõistlustega.

Karikavõistluste poolfinaalidest sai otse finaalmängule valitsev Eesti rannajalgpalli meister BSC Thunder Arvutitark. Thunder oli loositud poolfinaali kokku Nõmme BSC OlyBetiga, kuid nõmmekad ei saanud haiguste ja vigastuste kiuste kahjuks konkurentsi pakkuda.

Teises poolfinaalis võttis 2023.aasta Esiliiga võitja Valicecar vastu neljal eelmisel aastal Karika peakohale tõstnud meeskonna SK Augur Enemati.

Kui mängu esimene pool suutis Valicecar konkurentsi pakkuda, siis mängu edenedes sai Augur tuurid üles ja kindlustas finaali koha võiduga 6:1.

VALICECAR – SK AUGUR ENEMAT 1:6
Kitsel – Rahnik, Lepik 2, Rump, Marmor, Munskind

Viiendat aastat järjest suutis SK Augur Enemat Karikavõistlused võita!

2023.aasta Karikafinaalis kohtusid vanad head konkurendid BSC Thunder Arvutitark ja SK Augur Enemat.

Mäng algas kohe esimesest sekundist peale, kui keskjoonelt viis Thunder juhtima Juhan Lilleorg. See oli Augurile äratus ja koheselt pandi sisse teine käik ja suudeti mängu initsiatiiv endale võtta. Esimese kolmandiku võitis Augur tulemusega 4:1. Teisel kolmandikul või Augur veel 3 vastuseta väravat ja enne viimast kolmandikku oli Augur turvalises eduseisus 7:1.

Viimasel kolmandikul lõi vanameister Truusalu Auguri eest ilusa käärlöögi seisuks 8:1 ja võis öelda, et mäng on tehtud. Thunder küll veel proovis ja lõi viimasel kolmandikul 2 väravat Auguri ühe vastu, kuid Karika tõstis kindlalt tulemusega 9:3 pea kohale SK Augur Enemat. See oli Augurile ajaloo üheksas Karikavõit!

BSC TUNDER ARVUTITARK – SK AUGUR ENEMAT 3:9