EESTI ALUSTAS FINAALTURNIIRI MAGUSA VÕIDUGA AZERITE ÜLE! (Täna Tšehhi)

Figueira da Fozis neljapäeval, 5. septembril alanud Euroliiga Superfinaali esimeses kohtumises sai EESTI rahvuskoondis magusa 4:3 lisaaja võidu Aserbaidžaan koondise üle.

EESTI – ASERBAIDŽAAN 4:3
Sander Lepik 3, Rasmus Munskind 1

MÄNGUKÄIK – Sander Lepiku hat-trick

Mängukäik oli väga põnev. Esimene kolmandik lõppes väravateta viigiga. Teise kolmandiku alguses sai Sander Lepik mõnusa põrkeka jala peale ja tõeline pommlööl lati alla viis Lepik Eesti 1:0 juhtima. Teise kolmandiku keskel viigistasid azerid mängu 1:1. Nii ka teine kolmandik lõppes, kuigi Eestil oli head võimalused juhtima asuda aga realiseerimisega ei saadud hakkama.
Kolmanda kolmandiku esimesel poolel sooritas azerite väravavaht hea löögi, mis maandus meie väravas ja oli taga 1:2. 7.02 normaalaja lõpuni ning Rasmus Munskindi heast eeltööst ja söödust viigistab mängu Sander Lepik 2:2!

3.minutit enne normaalaja lõppu teeb Eesti väravas supertõrje Kaspar Kotter ja päästab Eesti kaotusseisu jäämisest. 1.27 mängida ja Eesti kaitse lekib ning Indrek Palmi nina all lüüakse pall Eesti väravasse ning Eesti kaotusseisus 2:3.
Nüüd võttis Eesti päästmise vastutuse enda kanda meeskonna kapten Rasmus Munskind, kes põrutas kohe keskjoonelt palli azerite väravasse seisuks 3:3! Ja mäng läks lisaajale. Ja lisaajal otsustas ei keegi muu, kui Sander Lepik, kes lõi mängus hat-tricki ja viis Eesti magusa lisaaja võiduni.

REEDEL OOTAB EES TŠEHHI

Reedel 6.septembril kell 12.15 mäng ohtliku Tšehhi koondisega, kes sai oma esimeses mängus Rumeenia vastu kaotuse 2:4.

Laupäeval viimane alagrupimäng Rumeenia vastu. Teises alagrupis pallivad Kreeka, Ungari, Gruusia ja Kasahstan. Kohamängud toimuvad pühapäeval.

B-divisjoni võitja pääseb järgmiseks hooajaks A-divisjoni. Finaalis lähevad vastamisi mõlemad alagrupivõitjad. Samuti mängitakse sama printsiibi alusel välja teised kohad.

Mänge näeb ka otseüleknades SIIN

8.septembril mängitakse kohamängud. Alagruppide võidjad mängivad esikohale ehk pääsu eest 2020 aastaks A-gruppi. Alagruppides teiseks jäänud meeskonnad mängivad 3.-4.kohale jne.